Callaway Rogue ST MAX LS Driver 10,5°, STF, pánský, pravý DOPRODEJ

8690 

Popis

Callaway Rogue ST MAX LS Driver 10,5°, STF, pánský, pravý

pánský driver, pravý
shaft: Mitsubishi Chemical Tensei AV White 65g
grip: Golf Pride Tour Velvet 360 (50g)
flex: stiff
loft: 10,5° (-1, +1, +2)
lie: 57°
délka: 45,75”
460cc
video
Nové drivery Rogue ST představují průlom ve výkonu driverů. Přední inovace společnosti Callaway, včetně zcela nové Tungsten Speed Cartridge, Jailbreak Speed Frame a A.I. Designed Flash Face jsou navrženy pro maximální rychlost s výjimečnou úrovní odpuštění.
Callaway Rogue ST Max LS driver byl navržen s vysokým MOI, pro nižší spin, se silnou trajektorií letu míče. Díky neutrálnějšímu letu míče, lepší zpracovatelnosti a nižšímu spinu je driver Max LS skvělou volbou pro hráče se středním až nízkým handicapem.
Tungsten Speed Cartridge Díky převratné nové struktuře korunky Tungsten Speed Cartridge je uméstěno až 23 gramů hmotnosti nízko a hluboko do hlavy driveru. To zvyšuje rychlost i při úderech mimo střed a poskytuje větší odpuštění díky vysokému MOI.
Jailbreak A.I. Speed Frame Jailbreak Speed Frame navržený patentovou A.I. poskytuje stabilitu v horizontálním i torzním směru. Díky vyladěné konstrukci a tvarování bylo docíleno ještě větší rychlosti úderové plochy.
Speed Tuned A.I. FaceCallaway jako lídr v oboru umělé inteligence přidal do optimalizačního vzorce zahájení odpalu, rychlost a spinn. Výsledkem je nižší rotace míče a vyšší tolerance hole.
Nová Unibody konstrukce s Triaxiální karbonovou korunkou Podporuje zvýšenou stabilitu, šetří váhu a dodává odpuštění. Titanová unibody konstrukce poskytuje stabilitu a snižuje těžiště, zatímco patentovaná Triaxální karbonová korunka a patka umožňují šetřit váhu. Tato hmotnost je precizně přerozdělena, aby se zvýšila tolernace hole k nepřesným úderům.
Možnost objednat s jiným shaftem

MITSUBISHI CHEMICAL TENSEI AV BLUE 50g – Regular
PROJECT X CYPHER 40g – WMS, Light