Callaway Rogue ST MAX OS Hybrid č. 4, REG, pánský, pravý DOPRODEJ

4590 

Popis

Callaway Rogue ST MAX OS Hybrid č. 4, REG, pánský, pravý

pánský hybrid, pravý
shaft: Mitsubishi Chemical Tensei AV Blue 65g
grip: Callaway grip
flex: regular
loft: 21°
lie: 59°
délka: 40”
video
Callaway pokračuje v posouvání hranice hybridního výkonu s Rogue ST. Špičkové inovace, jako je Jailbreak ST, vysoce pevný Face Cup navržený AI a přesné wolframové závaží jsou navrženy pro rychlost a odpuštění.
Rogue ST Max OS má větší tvar hlavy pro větší odpuštění. Ve srovnání s hybridem Max ST má model OS vyšší launch (start), více odpustí a nabízí širokou nabídku loftů (3H 19° – 8H 33°).
Rychlost a stabilita s novým Jailbreak STNový systém Jailbreak navržený A.I. byl zcela přepracován, aby podporoval rychlost a stabilitu. Dva rámy Jailbreak jsou přitlačeny k obvodu, poskytují tuhost a zároveň umožňují ohnutí úderové plochy pro vyšší rychlost míče.
Vyladěná rychlost a optimalizace úderové plochy pomocí A.I.Callaway jako lídr v oboru umělé inteligence přidal do optimalizačního vzorce vzlet míče, rychlost a spin. Tento vzorec je jedinečný pro každý model a každý loft.
Optimální vzlet a ještě vyšší rychlostAž 24 g wolframu umožňuje přesné umístění těžiště (CG) a poskytuje optimální vzlet s ještě vyšší rychlostí míče.
Větší hlava a rafinovaná patkaCallaway implementoval větší design hlavy hole pro snadný launch (start) a jistotu nad míčem. Konstrukce patky podporuje lepší interakci s trávníkem a všestrannost hole.