Callaway Jaws Raw Chrome wedge 52°10°, pánská, pravá

3990 

Popis

Callaway Jaws Raw Chrome wedge 52°10°, pánská, pravá

pravá
Shaft: True Temper Dynamic Gold Spinner (Steel) 115g
Grip: Lamkin UTx
Loft: 52° (10° bounce)
Lie: 64°
Délka: 35,5“
Grind: S – vhodný pro hráče s různým typem švihu, kteří preferují klasické založení hlavy hole za míč. Vhodný pro neutrální až pevné plochy, pomáhá hráčům dosáhnout přesné vzdálenosti a kontroly trajektorie.
video
Legendární designér wedgí Roger Cleveland vytvořil novou řadu Jaws Raw, která kombinuje umění a řemeslo se špičkovými inovacemi. Wedge Jaws Raw se vyznačují nejagresivnějšími drážkami v golfu, nyní s raw povrchem, který podporuje maximální rotaci. Vůbec poprvé Callaway přináší wolframovou technologii na wedge, pro hmotnostně vyváženou hůl, která nabízí jak cit, tak kontrolu.
Nový design s vyváženou hmotností pro lepší kontrolu a pocit – vůbec poprvé je v sand a lob wedgích použito wolframové závaží, pro lepší vycentrování pozice CG. Krčky s proměnnou délkou jsou navrženy tak, aby zaručily kontrolu nad trajektorií a zároveň zlepšily odpuštění.
Total Spin Machine – wedge Jaws Raw posouvají rotaci a kontrolu na novou úroveň. Drážky ostré jako břitva pro maximální kontrolu trajektorie „jeden skok a zastavení“.
Technologie Raw Face navržená pro zvýšení rotace, přesnosti a citu s ostrými a hrubšími drážkami na úderové ploše. Bylo odtsraněno pokovení na úderové ploše, což způsobí rezivění v oblasti úderu, zároveň bude zachován prémiový vzhled po celém zbytku hlavy hole.
Technologie Offset Groove-in-Groove. Umístění vyfrézovaných mikrodrážek pod úhlem 20° podporuje vyšší spin pro chip, pitch a lob.
Řada Jaws Raw obsahuje 17 kombinací loft/bounce a 4 různé grindy. Callaway přináší zcela nový Z-Grind. Z-Grind má agresivně zkosenou hranu, pomáhá k lepší interakci s trávníkem, což snižuje procento neúspěšných ran.