O nás

Jsme golfoví nadšenci, kteří už roky hrají golf a nemohou se ho nabažit. A to ani na českých či zahraničních hřištích a turnajích. Ale chyběl nám tu moderní portál o golfu, který si pohodlně přečteme na telefonech či tabletech a i proto se oživil letitý server Ogolfu.cz.

Jsme portál pro začínající i profesionální golfisty

Můžete se těšit na návody jak na golf (pro začátečníky i zkušenější hráče), seznam aktuálních golfových hřišť, vyšperkovaný slovníček (ve kterém se neztratí ani amatér) a mnoho dalšího!

Pokud s golfem začínáte, jistě vás potěší naše brzy připravovaná sekce Golfová pravidla a etika – tam nebudou chybět základní a srozumitelně předaná pravidla o chování na hřišti a k ostatním golfistům (a golfistkám = golf je pro všechny).

Důležitou součástí webových stránek oGolfu.cz je také pravidelně aktualizovaný přehled (a recenze) ověřených e-shopů zaměřených na golfové vybavení. Na nich si můžete rychle a jednoduše nakoupit nové vybavení pro ještě zábavnější a preciznější golf, ale také přístupy na různé golfové turnaje či vstupy na vybraná golfová hřiště.

Nebudou chybět ani nákupní průvodci, kteří vám pomohou s výběrem golfového vybavení skrze porovnávací recenze veškerých produktů, které se hodí mít na golfovém hřišti.

Náš pohled na golf

Pokud chcete začít hrát golf, nemusíte být rozhodně ani bohatí a neomezuje vás ani váš věk. V našem sportu nehrají roli ani peníze a ani pohlaví – důležité je snažení každého hráče o postupné zlepšení a zábavnou hru. Chcete-li hrát golf, je ideální zahodit všechny předsudky za sebe (tak jako jsme to i my udělali před lety) a začít naplno prozkoumávat tuto tradiční, ale přesto stále zábavnou a moderní hru. Nemusíte se snažit hrát tak, abyste se dostávali na turnaje – většina hráčů hraje golf rekreačně, bez snahy o soupeření a čistě jen pro svou potěchu.