Callaway Mavrik Fairwayové dřevo č. 5, REG, pánské, pravé DOPRODEJ

4590 

Popis

Callaway Mavrik Fairwayové dřevo č. 5, REG, pánské, pravé

BEZ HEADCOVERU
fairwayové dřevo, pravé

Flex: Regular

Shaft: Project X Evenflow Riptide – 60g

Grip: Golf Pride Tour Velvet Align Grey – 50g

Model: 18°

Velikost hlavy: 154cc

Délka: 42,5″

Lie: 56,5°

video
Fairwayové dřevo Callaway Mavrik je doposud nerychlejší fervejové dřevo od společnosti Callaway, které bylo navrženo pro maximální rychlost míčku a dosažení jeho maximálního doletu. Svých hlavních výhod dosahuje toto fairwayové dřevo zejména díky použitým materiálům, vyspělým technologiím a úderové ploše Flash Face SS20.
Flash Face SS20Díky použití umělé inteligence bylo umožněno vytvořit jedinečnou úderovou plochu Flash Face SS20 nejen pro každý model, ale dokonce pro každý loft zvlášť. Díky tomu byla expanzivně rozšířena oblast úderové plochy, jejímž zásahem je míčku poskytnuta maximální rychlost.
Jailbreak + T2C Triaxiální karbonová korunkaDíky dvěma vnitřním prutům (tzv. Jailbreak), které spojují patku s korunkou je minimalizována deformace hlavy hole při impactu, a proto nedochází k nežádoucím ztrátám energie, která tak může být využita v maximální míře pro rychlost míčku. Vystužení úderové plochy JailBreak technologií dále umožňuje využít pro konstrukci hlavy hole mnohem lehčí karbonovou korunku. Výrazně lehčí karbonová (uhlíková) korunka umožňuje přerozdělit hmotnost pro vyšší MOI.
Progresivní tvar hlavy = jednodušší vzlet míčkuFairwayová dřeva Callaway Mavrik mají progresivní tvar hlavy, který využívá unikátní geometrie přední hrany a tím je dosaženo snažšího vzletu míčku při každém odpalu.
Precizní vyvážení = maximální vzdálenost a přesnostFairwayová dřeva Callaway Mavrik jsou vybavena jedním napevno ukotveným závažím, které posunulo těžiště hole níž a více dozadu. Díky tomu lze dosáhnout lepšího vzletu míčku a plošší trajektorie. Tím je zasazen poslední kamínek mozaiky, kterou je hůl s maximálním výkonem, rychlostí míčku a jeho doletové vzdálenosti.

Dostupné shafty

Project X EvenFlow Riptide 60 Graphite – Light, Regular, Stiff, X-stiff
Project X EvenFlow Riptide 70 Graphite – Light, Regular, Stiff, X-stiff
UST Mamiya Helium Black 50 Graphite – Light, Regular