Callaway Paradym Ai Smoke MAX Driver 10,5°, WMS, dámský, pravý

12990 

Description

Callaway Paradym Ai Smoke MAX Driver 10,5°, WMS, dámský, pravý

dámský driver, pravý
shaft: Project X Cypher 2.0 – 40g
grip: Lamkin ST Soft
flex: ladies
loft: 10,5° (-1°, +1°, +2°)
lie: 58°
délka: 44,5“
460cc
video
Nové drivery Paradym Ai Smoke představují nejpropracovanější úderovou plochu v historii Callaway, Ai Smart Face. Tato úderová plocha využívá skutečná data hráče a pokročilé strojové učení a přináší tak celou řadu sweet spotů přes celou úderovou plochu.
Driver Ai Smoke MAX se vyznačuje shovívavým tvarem a nastavitelným obvodovým závažím, které poskytuje korekci tvaru rány až o 17 metrů.
Ai Smart Face™Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon driveru pomocí dynamiky švihu od tisíců skutečných golfistů. Tato dynamika švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu a orientace úderové plochy těsně před úderem (impactem). To podporuje optimální launch (vzlet míče) a menší rozptyl.
Mikro průhyby vytvářejí více sweet spotsDíky technologii Ai Smart Face se při úderu aktivují mikro průhyby, které pomáhají optimalizovat launch a rotaci, při úderech mimo optimální střed. Výsledkem jsou sweet spoty nejen ve středu, ale po celé úderové ploše.
Lehčí a pevnější karbonové šasi360° karbonové šasi bylo zdokonaleno tak, aby podporovalo lepší rozložení hmotnosti. Přidáním vnitřní titanové nosné konstrukce je nyní karbonové šasi o 15 % lehčí oproti driveru Paradym. Tato hmotnost byla přerozdělena do hlavy, aby se zlepšily podmínky pro vzlet míče (launch) a přidalo se odpuštění.
Nastavitelné obvodové závaží pro požadovaný tvar rányDriver MAX se vyznačuje shovívavým tvarem a nastavitelným obvodovým závažím, které poskytuje korekci tvaru rány až o 17 metrů.
Možnost objednat ve stupních:

10,5°