Callaway Paradym Ai Smoke MAX Driver – K ZAPŮJČENÍ

350 

Popis

Callaway Paradym Ai Smoke MAX Driver – K ZAPŮJČENÍ

cena zápůjčky: 350,-/2 dny
vratná záloha: 1000,-
HŮL LZE ZAPŮJČIT POUZE NA KAMENNÉ PRODEJNĚ, NELZE POSLAT!
PŘI NÁSLEDNÉ KOUPI BUDE CENA ZÁPŮJČKY ODEČTENA
Výběr hlavy:

Paradym Ai Smoke MAX driver 10,5°, levý
Paradym Ai Smoke MAX driver 9°, pravý
Paradym Ai Smoke MAX driver 10,5°, pravý
Paradym Ai Smoke MAX D driver 10,5°, pravý
Paradym Ai Smoke MAX D driver 12°, pravý
Výběr shaftu:

MCA TENSEI BLUE 55 GR REG
TT PRJCT X CYPHER2.0 50GR REG
TT PRJCT X CYPHER2.0 40GR REG
MCA TENSEI BLUE 55 GR STF
TT PRJCT X CYPHER2.0 40GR LGT
TT PRJCT X CYPHER2.0 40GR WMS
Nové drivery Paradym Ai Smoke představují nejpropracovanější úderovou plochu v historii Callaway, Ai Smart Face. Tato úderová plocha využívá skutečná data hráče a pokročilé strojové učení a přináší tak celou řadu sweet spotů přes celou úderovou plochu.
Driver Ai Smoke MAX se vyznačuje shovívavým tvarem a nastavitelným obvodovým závažím, které poskytuje korekci tvaru rány až o 17 metrů.
Driver Max D je vyroben s vysokým MOI a velkoryse protaženým profilem, který se nejlépe hodí pro hráče, kteří chtějí zahrát draw.
Ai Smart Face™Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon driveru pomocí dynamiky švihu od tisíců skutečných golfistů. Tato dynamika švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu a orientace úderové plochy těsně před úderem (impactem). To podporuje optimální launch (vzlet míče) a menší rozptyl.
Mikro průhyby vytvářejí více sweet spotsDíky technologii Ai Smart Face se při úderu aktivují mikro průhyby, které pomáhají optimalizovat launch a rotaci, při úderech mimo optimální střed. Výsledkem jsou sweet spoty nejen ve středu, ale po celé úderové ploše.
Lehčí a pevnější karbonové šasi360° karbonové šasi bylo zdokonaleno tak, aby podporovalo lepší rozložení hmotnosti. Přidáním vnitřní titanové nosné konstrukce je nyní karbonové šasi o 15 % lehčí oproti driveru Paradym. Tato hmotnost byla přerozdělena do hlavy, aby se zlepšily podmínky pro vzlet míče (launch) a přidalo se odpuštění.