Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast Driver 10,5°, LGT, pánský, pravý

12990 

Description

Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast Driver 10,5°, LGT, pánský, pravý

pánský driver, pravý
shaft: Mitsubischi Tensei Blue/Silver 40
grip: Winn Dri-Tac Lite Standard
flex: light
loft: 10,5°
lie: 59,5°
délka: 45,75“
460cc
video
Nové drivery Paradym Ai Smoke představují nejpropracovanější úderovou plochu v historii Callaway, Ai Smart Face. Tato úderová plocha využívá skutečná data hráče a pokročilé strojové učení a přináší tak celou řadu sweet spotů přes celou úderovou plochu.
Driver Ai Smoke MAX Fast je navržen pro hráče, s nižší švihovou rychlostí. Při konstrukci tohoto driveru byl kladen důraz na dosažení nízké celkové hmotnosti driveru. U driveru proto nenajdete nastavitelný krček pro úpravu loftu, je osazen ultra lehkým grafitovým šaftem a lehkým gripem. Nízká celková váha umožňuje i hráčům s pomalejším švihem dosahovat vysokých rychlostí míčku a dělších vzdáleností. Design hlavy MAX Fast je podobný modelu MAX D – má nižší profil a větší vzdálenost od špičky ke krčku, což dodává hráči větší sebedůvěru díky maximálnímu momentu setrvačnosti.
Ai Smart Face™Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon driveru pomocí dynamiky švihu od tisíců skutečných golfistů. Tato dynamika švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu a orientace úderové plochy těsně před úderem (impactem). To podporuje optimální launch (vzlet míče) a menší rozptyl.
Mikro průhyby vytvářejí více sweet spotsDíky technologii Ai Smart Face se při úderu aktivují mikro průhyby, které pomáhají optimalizovat launch a rotaci, při úderech mimo optimální střed. Výsledkem jsou sweet spoty nejen ve středu, ale po celé úderové ploše.
Lehčí a pevnější karbonové šasi360° karbonové šasi bylo zdokonaleno tak, aby podporovalo lepší rozložení hmotnosti. Přidáním vnitřní titanové nosné konstrukce je nyní karbonové šasi o 15 % lehčí oproti driveru Paradym. Tato hmotnost byla přerozdělena do hlavy, aby se zlepšily podmínky pro vzlet míče (launch) a přidalo se odpuštění.
Možnost objednat ve stupních:

12°