Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast Fairwayové dřevo č. 5, LGT, pánské, pravé

8990 

Description

Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast Fairwayové dřevo č. 5, LGT, pánské, pravé

pánské fairwayové dřevo pravé
shaft: Mitsubischi Tensei Blue/Silver 40
grip: Winn Dri-Tac Lite Standard
flex: light
loft: 19°
lie: 58,5°
délka: 42,75“
154cc
video
Nová Fairwayová dřeva Paradym Ai Smoke představují nejpropracovanější úderovou plochu v historii Callaway, Ai Smart Face. Tato úderová plocha využívá skutečná data hráče a pokročilé strojové učení a přináší tak celou řadu sweet spotů přes celou úderovou plochu.
Fairwayové dřevo Ai Smoke Max Fast je nejlehčí model z rodiny Ai Smoke a je tak vhodné pro hráče s nižší švihovou rychlostí. Dřevo je shovívavé k nepřesně trefeným ranám a nabízí korekci šlajzu pro maximální vzdálenost.
Ai Smart Face™Fairwayová dřeva Ai Smoke využívají Ai Smart Face; průlomová technologie v designu úderové plochy, která využívá tisíce skutečných hráčských švihů. Každý Ai Smart Face je navržen tak, aby optimalizoval launch a spin a vytvářel sweet spot napříč úderovou plochou.
Lehčí a pevnější karbonové šasiKarbonové šasi bylo vylepšeno tak, aby podporovalo lepší přerozdělení hmotnosti. 24g celkové hmotnosti bylo přemístěno po celé hlavě. 12g je umístěno nízko vpředu pro lepší launch a spin a 12g vzadu pro větší odpuštění.
Optimální launch s vysokou rychlostí díky Tungsten Speed CartridgeZačleněním wolframové Tungsten Speed Cartridge můžeme posunout těžiště (CG) nízko a dopředu. Výsledkem je optimální launch a spin pro podporu maximální vzdálenosti.