Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast set dámských želez 6 – AW, pravé, grafit

23990 

Description

Callaway Paradym Ai Smoke MAX Fast set dámských želez 6 – AW, pravé, grafit

Set obsahuje železa: 6, 7, 8, 9, PW, AW
Shaft: Mitsubischi Eldio Blue/White Graphite – 40g
Flex: ladies
Grip: Winn Dri Tac 2.0
bližší specifikace k železům najdete v tabulce v galerii fotek
video
Železa Paradym Ai Smoke představují nejpropracovanější úderovou plochu v historii Callaway, Ai Smart Face. Ai Smart Face je navržena s využitím skutečných dat hráče a pokročilého strojového učení k vytvoření řady sweet spotů po celé úderové ploše. Výsledkem je výjimečná vzdálenost a přesnější hůl.
Model Max Fast je určen pro golfisty, kteří potřebují optimalizovat rychlost švihu a zvýšit launch, aby maximalizovali vzdálenost a zasáhli více greenů.
Ai Smart Face™Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon želez pomocí dynamiky švihu od tisíců skutečných golfistů. Tato dynamika švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu a orientace úderové plochy těsně před úderem (impactem). Tato data byla využita k vytvoření úderové plochy, která vám zajistí vyšší launch s větším spinem pro dosažení maximální vzdálenosti.
Vzdálenost, kontrola a přesnost pomocí pokročilých funkcí AiDlouhá železa tradičně podporují vyšší rychlost švihu a větší vzdálenost, ale za cenu nižší kontroly. Díky Ai technologii dosáhnete se středně dlouhými a dlouhými železy vzdálenosti jako s o 1/4” delší holí, při zachování kontroly a přesnosti.
Design holeModel HL je navržen s výrazným cavity back provedením. Tento osvědčený design je kombinovaný s přesným wolframovým závažím pro vytvoření nízkého, hlubokého těžiště čímž dosáhneme vysokého, přímého vzletu míče. Nový, moderní design přináší opticky prodloužený tvar hole a optimální šířku spodní hrany a horní linie.
Vylepšená interakce s trávníkem díky dynamickému tvaru spodní hrany holeZcela nový dynamický design spodní hrany hole přináší variabilní bounce náběhové hrany, který zajistí snadný průchod trávníkem při úderu. Tento dynamický design vám poskytne výjimečné odpuštění.