Callaway Paradym Ai Smoke pánské železo, pravé, grafit

4090 

Description

Callaway Paradym Ai Smoke pánské železo, pravé, grafit

Shaft: True Temper Project X Cypher 2.0 Graphite – 60g
Flex: Regular
Grip: Lamkin Crossline 360
bližší specifikace k železu najdete v tabulce v galerii fotek
video
Železa Paradym Ai Smoke představují nejpropracovanější úderovou plochu v historii Callaway, Ai Smart Face. Ai Smart Face je navržena s využitím skutečných dat hráče a pokročilého strojového učení k vytvoření řady sweet spotů po celé úderové ploše. Výsledkem je výjimečná vzdálenost a přesnější hůl.
Model Paradym Ai Smoke je nejvhodnější pro golfisty s průměrnou až vysokou rychlostí švihu, kteří chtějí maximalizovat vzdálenost a zmenšit rozptyl ran.
Ai Smart Face™Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon želez pomocí dynamiky švihu od tisíců skutečných golfistů. Tato dynamika švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu a orientace úderové plochy těsně před úderem (impactem). To podporuje optimální launch (vzlet míče) a menší rozptyl.
Vzdálenost, kontrola a přesnost pomocí pokročilých funkcí AiDlouhá železa tradičně podporují vyšší rychlost švihu a větší vzdálenost, ale za cenu nižší kontroly. Díky Ai technologii dosáhnete se středně dlouhými a dlouhými železy vzdálenosti jako s o 1/4” delší holí, při zachování kontroly a přesnosti.
Design holeNový, moderní design přináší opticky prodloužený tvar hole, tenčí horní linii a optimalizovanou šířku spodní hrany. Výsledkem je tolerantní železo s efektivním vzhledem.
Vylepšená interakce s trávníkem díky dynamickému tvaru spodní hrany holeZcela nový dynamický design spodní hrany hole přináší variabilní bounce náběhové hrany, který zajistí snadný průchod trávníkem při úderu. Tento dynamický design vám poskytne výjimečné odpuštění.