Callaway Paradym Driver 10,5°, REG, pánský, levý

13490 

Popis

Callaway Paradym Driver 10,5°, REG, pánský, levý

pánský driver, levý
shaft: Project X Hzrdus Silver – 50g
grip: Golf Pride Tour Velvet 360 (50g)
flex: regular
loft: 10,5° (-1°, +1°, +2°)
lie: 57°
délka: 45,75“
460cc
video
Drivery Paradym jsou přepracované od samotného základu. Jedná se o naprostý posun ve výkonu s designem, který radikálně bourá kompromis mezi neuvěřitelnou vzdáleností a výjimečným odpuštěním.
Model driveru Paradym poskytuje rafinovaný tvar s vysokým MOI a nastavitelným obvodovým zatížením. Tato hůl, navržená pro hráče všech úrovní, podporuje vysoký launch a nízkou rotaci spolu s neutrálním letem míče. Je to nejlepší kombinace vzdálenosti, odpuštění a přizpůsobivosti.
První 360° karbonová patka v oboru360° karbonová patka podporuje bezprecedentní přerozdělení hmotnosti pro maximální vzdálenost. Triaxial Carbon korunka a Forged Carbon patka jsou o 44 % lehčí než titanové. Tato masivní úspora hmotnosti je přemístěna pro vyšší MOI a větší odpuštění nepřesně trefených ran.
Rychlost a stabilita díky nové JailbreakNový Jailbreak systém navržený A.I. je o 33 % lehčí a poskytuje stabilitu v horizontálním i torzním směru, což přináší vyšší rychlost míče.
Nová úderová plocha navržená A.I.Zcela nová optimalizace úderové plochy pomocí A.I. zvyšuje rychlost, launch a spin. Toto je nejpokročilejší úderová plocha driveru na světě navržená umělou inteligencí.
Kovaná titanová úderová plocha pro vysokou rychlost míčeParadym je prvním driverem, který využívá špičkovou technologii Face Cup od Callaway. Spojili úderovou plochu s výkonným, kovaným titanovým povrchem, což je kombinace, která poskytuje vyšší přenos energie do míčků.
Nastavitelné obvodové závažíHlava driveru Paradym má propracovaný tvar s vysokou MOI a nastavitelným obvodovým zatížením. Díky 15g posuvnému závaží mohou hráči při optimálním nastavení dosáhnout až 11 m korekce v rozptylu rány.
Možnost objednat s jiným shaftem

Project X Hzrdus Black 60g – Stiff, X Stiff
Project X Hzrdus Silver 50g – Stiff
Project X Hzrdus Silver 60g – Stiff
MCA Aldila Ascent PL Blue 40g – WMS, Light