Callaway Paradym set pánských želez 5 – PW, REG, pravé, ocel

29590 

Popis

Callaway Paradym set pánských želez 5 – PW, REG, pravé, ocel

Set obsahuje železa: 5, 6, 7, 8, 9, PW
Shaft: True Temper Elevate MPH 95 Steel – 95g
Flex: Regular
Grip: Callaway grip
bližší specifikace k železům najdete v tabulce v galerii fotek
video
Železa Callaway Paradym a Paradym X kombinují úderovou plochu Forged 455 Face navrženou A.I. se zcela novým rámem Speed Frame. Železa Paradym jsou určeny pro golfisty, kteří hledají železo s vytříbeným tvarem a prémiovým kováním.
A.I. navržená kovaná 455 úderová plochaŠpičková technologie je aplikována na vysokopevnostní úderovou plochu Forged 455, čímž vzniká nejvýkonnější kovaná úderová plocha v řadách Callaway vůbec. Každá plocha je jedinečně optimalizována pro vyšší rychlost, vyšší launch a zvýšenou konzistenci rotace.
Vysoká rychlost míče díky kované 455 úderové ploše a dutému tělu s konstrukcí Speed FrameZcela nový design Hollow Body obsahuje konstrukci Speed Frame pro větší tuhost hlavy a pro podporu vysoce pevné kované 455 úderové plochy. Tato jedinečná konstrukce je katalyzátorem, který stabilizuje tenčí povrch pro neuvěřitelně vysoké rychlosti míče.
Výjimečný pocit z kované úderové plochy a patentovaných uretanových mikrokuličekKovaná úderová plocha a patentované uretanové mikrokuličky poskytují ultra měkký pocit a prémiový zvuk, který vyžadují nároční hráči.
Vylepšený launch (start) díky dvojitému wolframovému závaží Až 67 g vnějších a vnitřních wolframových závaží je umístěno přesně tak, aby zlepšily podmínky vzletu míče a zlepšily rychlost míče u ran trefených mimo střed.