Callaway Rogue ST MAX Driver 10,5°, REG, pánský, levý – K ZAPŮJČENÍ

350 

Popis

Callaway Rogue ST MAX Driver 10,5°, REG, pánský, levý – K ZAPŮJČENÍ

cena zápůjčky: 350,-/2 dny
vratná záloha: 1000,-
HŮL LZE ZAPŮJČIT POUZE NA KAMENNÉ PRODEJNĚ, NELZE POSLAT!
PŘI NÁSLEDNÉ KOUPI BUDE CENA ZÁPŮJČKY ODEČTENA

pánský driver, levý
shaft: Mitsubishi Chemical Tensei AV Blue – 55g
grip: Golf Pride Tour Velvet 360 (50g)
flex: regular
loft: 10,5° (-1, +1, +2)
lie: 59°
délka: 45,75“
460cc
Nové drivery Rogue ST představují průlom ve výkonu driverů. Přední inovace společnosti Callaway, včetně zcela nové Tungsten Speed Cartridge, Jailbreak Speed Frame a A.I. Designed Flash Face jsou navrženy pro maximální rychlost s výjimečnou úrovní odpuštění.
Callaway Rogue ST Max driver se hodí pro širokou škálu golfistů, od hráčů s vysokým handicapem až po elitní amatéry a hráče tour. Z řady Callaway driverů má Rogue ST MAX nejvyšší MOI a mírný draw. Jedná se o nejlepší kombinaci vzdálenosti a odpuštění u driverů Callaway. 
Tungsten Speed Cartridge
Díky převratné nové struktuře korunky Tungsten Speed Cartridge je uméstěno až 26 gramů hmotnosti nízko a hluboko do hlavy driveru. To zvyšuje rychlost i při úderech mimo střed a poskytuje větší odpuštění díky vysokému MOI.
Jailbreak A.I. Speed Frame
Jailbreak Speed Frame navržený patentovou A.I. poskytuje stabilitu v horizontálním i torzním směru. Díky vyladěné konstrukci a tvarování bylo docíleno ještě větší rychlosti úderové plochy.
Speed Tuned A.I. Face
Callaway jako lídr v oboru umělé inteligence přidal do optimalizačního vzorce zahájení odpalu, rychlost a spinn. Výsledkem je nižší rotace míče a vyšší tolerance hole.
Nová Unibody konstrukce s Triaxiální karbonovou korunkou
Podporuje zvýšenou stabilitu, šetří váhu a dodává odpuštění. Titanová unibody konstrukce poskytuje stabilitu a snižuje těžiště, zatímco patentovaná Triaxální karbonová korunka a patka umožňují šetřit váhu. Tato hmotnost je precizně přerozdělena, aby se zvýšila tolernace hole k nepřesným úderům.