Callaway Rogue ST MAX Fairwayové dřevo č. 5, WMS, dámské, pravé DOPRODEJ

5690 

Popis

Callaway Rogue ST MAX Fairwayové dřevo č. 5, WMS, dámské, pravé

dámské fairwayové dřevo pravé
shaft: Project X Cypher – 40g
grip: Winn Dri-Tac 2.0 dámský 
flex: WMS
loft: 18°
lie: 56,5°
délka: 41,5”
148cc
video
Nová fairwayová dřeva Rogue ST představují průlom ve výkonu na fairwayi. Přední inovace společnosti Callaway, včetně zcela nové Tungsten Speed Cartridge, nového Jailbreak ST a Flash Face navrženého A.I.. Jsou navrženy pro maximální rychlost s výjimečnou úrovní odpuštění.
Model Rogue ST MAX sedne široké škále hráčů, kteří chtějí rychlost, shovívavost a celkový výkon. Nabízí střední vzlet míče s mírným draw. Model MAX se vyznačuje novým progresivním tvarem. Nejširší nabídka Rogue ST s modely od 3W do 11W.
Tungsten Speed Cartridge Nová průlomová Tungsten Speed Cartridge poprvé ve fairwayovém dřevu. Začleněním až 27 g wolframu o vysoké hustotě je těžiště (CG) posunuto nízko a dopředu. Výsledkem je nižší rotace s vyšší rychlostí míče.
Rychlost a stabilita s novým Jailbreak STNový systém Jailbreak navržený A.I. byl zcela přepracován, aby podporoval rychlost a stabilitu.
Vyladěná rychlost a optimalizace úderové plochy pomocí A.I.Callaway jako lídr v oboru umělé inteligence přidal do optimalizačního vzorce vzlet míče, rychlost a spin. Tento vzorec je jedinečný pro každý model a každý loft.
Rychlost a konzistence díky pevné úderové plošeMaragingová ocel C300 je speciálně upravena patentovaným procesem pro vysokou pevnost a flexibilitu, zatímco Flash Face Cup poskytuje rychlost a konzistenci rotace po celé úderové ploše.