Callaway Warbird 2021 pánský set, ocel, pravý + Clicgear M4 černý

25590 

Description

Callaway Warbird 2021 pánský golfový set, ocel, pravý
Kompletní sada holí, které Vám nabídnou skvělý výkon, vzdálenost a odpouštění v jednom.
Železa: vyšší úhel odpalu, delší vzdálenost, větší sweet spot. Fairwayové dřevo je navrženo s mírně hlubší úderovou plochou aby více odpouštělo a bylo snadno hratelné. Pokročilá technologie driveru Vám poskytne větší rychlost míčku a delší vzdálenost nejen při úderu v optimálním středu ale i mimo něj. Kompletní set je doplněný o jeden z nejúspěšnějších putterů Odyssey White Hot Pro s uretanovou vložkou.
Set Obsahuje:

driver 10,5°
fairwayové dřevo 5
železa: 5 – SW (shaft: ocel)
Odyssey White Hot Pro putter
2x headcover na dřeva
1x headcover na putter
cart bag
Clicgear M4 golfový vozík
Clicgear představuje model 4.0, nebo-li Clicgear M4 a přináší v něm několík nových konstrukčních vylepšení (viz obrázky). Navazuje na model Clicgear 3.5+, který se stal nejprodávanějším tříkolovým vozíkem pro své velice snadné skládání, mimořádnou stabilitu a kvalitu.
Zásadním rozdílem je možnost výškového nastavení ukotvení bagu. Vozík tak ideálně poslouží juniorům i dospělým golfistům. Elastické popruhy na uchycení bagu střídá nový systém popruhů Easy-Clip, který umožňuje přizpůsobení bez ohledu na velikost nebo typ bagu. Vylepšený je také klip pro deštník. Clicgear M4 má nový brzdový systém, který snižuje opotřebení brzdového lanka. V neposlední řadě oceníte vylepšený držák nápojů nebo držák skorekarty a tužky, který ladí s kolečky nebo popruhy na bag.
Rozdíl mezi modely Clicgear 3.5+ a Clicgear M4
– nový způsob uchycení deštníku v držáku- nový úchyt pro držák na pití- inovovaný držák skóre karty a tužky- nové popruhy pro uchycení bagu- výškové nastavení horního ukotvení bagu – nyní vhodný i pro dětské bagy- nové nastavení předního kola
Výbava

ruční brzda pro přední kolo 
velká odkládací síťka
držák na nápoj
uzavíratelný box na odkládání
pevné uchycení bagu
držák deštníku
hmotnost: pouze 7,50 kg
využívá unikátní design, díky kterému je možné vozík složit do velikosti 60 x 38 x 33 cm.