Clicgear M4 golfový vozík, černý + černá kola

6990 

Popis

Clicgear M4 golfový vozík
DÁREK K NÁKUPU: Clicgear obal na kolečka v hodnotě 430 Kč.
Clicgear představuje model 4.0, nebo-li Clicgear M4 a přináší v něm několik nových konstrukčních vylepšení (viz obrázky). Navazuje na model Clicgear 3.5+, který se stal nejprodávanějším tříkolovým vozíkem pro své velice snadné skládání, mimořádnou stabilitu a kvalitu.
Zásadním rozdílem je možnost výškového nastavení ukotvení bagu. Vozík tak ideálně poslouží juniorům i dospělým golfistům. Elastické popruhy na uchycení bagu střídá nový systém popruhů Easy-Clip, který umožňuje přizpůsobení bez ohledu na velikost nebo typ bagu. Vylepšený je také klip pro deštník. Clicgear M4 má nový brzdový systém, který snižuje opotřebení brzdového lanka. V neposlední řadě oceníte vylepšený držák nápojů nebo držák skorekarty a tužky, který ladí s kolečky nebo popruhy na bag.
Rozdíl mezi modely Clicgear 3.5+ a Clicgear M4
– nový způsob uchycení deštníku v držáku- nový úchyt pro držák na pití- inovovaný držák skóre karty a tužky- nové popruhy pro uchycení bagu- výškové nastavení horního ukotvení bagu – nyní vhodný i pro dětské bagy- nové nastavení předního kola
Výbava

ruční brzda pro přední kolo 
velká odkládací síťka
držák na nápoj
uzavíratelný box na odkládání
pevné uchycení bagu
držák deštníku
hmotnost: pouze 7,50 kg
využívá unikátní design, díky kterému je možné vozík složit do velikosti 60 x 38 x 33 cm.
Držák na pití a na deštník je k vozíku ZDARMA!
video skládání vozíku – stejné pro Clicgear M4 i Clicgear 3.5+