Klíč k českým golfovým hřištím – 7. díl

95 

Kategorie:

Popis

KLÍČ K ČESKÝM GOLFOVÝM HŘIŠTÍM – 7. díl
Máte před sebou opravdovou golfovou lahůdku z golfového nakladatelství a-ga-ma. První původní českou knihu o českém golfu, která vznikla ve spolupráci s profesionálními golfovými trenéry.
Profesionální trenéři provází jamku po jamce svérázným a neopakovatelným způsobem v 12 dílech této jedinečné edice knih po celkem 102 golfových hřištích v ČR a blízkém zahraničí. Klíč k českým golfovým hřištím nabízí ideální taktickou přípravu pro všechny kategorie hráčů od začátečníků, přes zkušenější golfisty až po ostřílené bombery.
Kniha, jediná svého druhu na trhu, obsahuje také originální nákresy golfových jamek, medailóny a fotografie profesionálních trenérů, informace o golfových klubech a hřištích, test z golfových pravidel, který připravuje speciálně pro Klíč mezinárodní golfový rozhodčí Václav Janoušek a základní i méně uživané slangové golfové výrazy ze všech koutů republiky.
OBSAH
Klíč 7rok vydání: 2006Haugschlag II, Ypsilon, Poděbrady II, Sokolov, Mstětice, Telč, Hostivař, Benátky n. Jizerou – Soudný
TIP: Zakupte si celou sadu 12. dílů – Klíč k českým golfovým hřištím za pouhých 540 Kč