NIKON COOLSHOT Lite Stabilized

10490 

Popis

NIKON COOLSHOT Lite Stabilized
Proveďte ideální odpal
COOLSHOT LITE STABILIZED je laserový dálkoměr, který posune vaši hru na vyšší úroveň.
Díky technologii STABILIZED společnosti Nikon si vychutnáte nekompromisní, klidný a stabilní pohled na golfové hřiště v napjatých okamžicích. S technologií HYPER READ a úpravou naměřených hodnot o sklon můžete zkoumat možnosti vašich odpalů bez zpomalení hry.
Stabilní obraz
Dálkoměr COOLSHOT LITE STABILIZED využívá inovativní technologie z fotografických výrobků Nikon pro stabilizaci obrazu v hledáčku potlačením účinků chvění rukou a nestability okolního prostředí. Vyhledání cíle je snadné – stačí se jen zaměřit a hrát.
Vysoká rychlost a přesnost
Vestavěná technologie HYPER READ poskytuje rychlá a přesná měření (za cca 0,3 s) s komfortním zobrazením naměřených hodnot na LCD displeji. Můžete se tak více soustředit na příští odpal, aniž byste zpomalili svou hru.Volba měření upraveného o sklon
Při hraní pro zábavu můžete zapnout funkci ID (stoupání/klesání), která započte sklon hřiště, což je kritické při odpalech do kopce a z kopce. Volitelně se používá indikace skutečné vzdálenosti, která signalizuje plnění pravidel povolených měření při soutěžích.Funkce Locked On
Funkce LOCKED ON informuje o vzdálenosti k nejbližšímu objektu a pomáhá tak zaměřit praporkovou tyč, a ne třeba strom v pozadí.
Rozpoznání terénu
Pomocí funkcí jednorázového a trvalého měření můžete v reálném čase proměřovat přesné vzdálenosti ke stromům a dalším překážkám, které vám mohou stát v cestě.Odolnost vůči povětrnostním vlivům
Trocha špatného počasí nikdy nezastaví hru a zcela jistě nezastaví COOLSHOT LITE STABILIZED.  Laserový dálkoměr odolávající dešti je schopen obstát v širokém rozmezí podmínek.
Lehké a kompaktní provedení
Lehký laserový dálkoměr je dostatečně malý na to, aby se vešel do kapsy, a váží pouhých 170 g. Máte již tak dost velkou zátěž k přenášení – a tento dálkoměr ji rozhodně nijak výrazně nezvýší.
Soutěže
LED dioda indikace skutečné vzdálenosti informuje pořadatele soutěže, že nepoužíváte režim s technologií ID tam, kde jsou měření korigovaná o sklon zakázána.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Rozsah měření (aktuální vzdálenost) (m): 7,5–1090 m
Měření vzdálenosti: v krocích po 1 m
Přesnost (skutečná vzdálenost): 0,5 m
Zvětšení: 6x
Rozměry (Š × V × H): 96 × 74 × 41 mm 
Skutečný zorný úhel: 7,5°
Hmotnost (bez baterie): 170 g 
Zdroj energie: 1 lithiová baterie CR2 (DC 3 V)Přístroj je vybaven funkcí automatického vypnutí (aktivuje se po době nečinnosti v délce cca 8 s)
Účinný průměr objektivu: 21 mm
Průměr výstupní pupily: 3,5 mm
Předsunutí výstupní pupily: 18 mm
Klasifikace laseru:IEC60825-1: Laserový produkt třídy 1M FDA/21 CFR část 1040.10: Laserový produkt třídy I
Elektromagnetická kompatibilita: Část 15 FCC, podtřída B, EU: Směrnice EMC, AS/NZS, VCCI třída B, CU TR 020, ICES 003
Životní prostředí: RoHS, WEEE