Srixon Z-STAR XV golfové míče – bílé 12 ks

1190 

Popis

Srixon Z-STAR XV golfové míče – bílé 12 ks

12 ks
bílé
4vrstvé
video
Posuňte svou vzdálenost na hranici limitu a užijte si spoustu kontroly kolem greenu s nejlepším míčem od společnosti Srixon.
FastLayer jádro je měkké ve svém středu, ale na svém okraji je pevné a poskytuje rychlost a skvělý pocit, takže můžete hrát s jistotou kolem greenu a dlouhé rány z odpaliště. Speciální tepelně ošetřené jádro přenáší rychlost do vnějších částí a střed jádra ponechává uspokojivě měkký.
Uretanový obal – každý golfový míč řady Z-STAR je vybaven extra tenkým termoplastickým uretanovým obalem. Pro ještě větší rotaci a kontrolu přidávají povlak Spin Skin. Tato další vrstva uretanu je tlustá jen několik mikronů, ale používá materiál Slide-Ring (SeRM) ke zvýšení tření a maximalizaci rotace na greenech.
338 dimplů – nové hlubší dimply na každém golfovém míčku řady Z-STAR pohánějí míč nahoru a maximalizující klouzavou vzdálenost během sestupu.
Specifikace míčku:
FEEL  SoftDISTANCE  LongerFLIGHT  Mid-HighCONSTRUCTION  4PC UrethaneGREENSIDE SPIN  HighDRIVER SPIN  LowCOVER THICKNESS  0.5mmDIMPLE NUMBER  338COMPRESSION  102