Titleist TSR1 Driver 10° REG, pánský, pravý

14990 

Description

Titleist TSR1 Driver 10° REG, pánský, pravý

Flex: Regular

Shaft: Mitsubishi MMT SpeedMesh 40 R – 46g

Grip: Golf Pride Tour Velvet 360 Standard

Loft: 10°

Lie: 59°

Velikost hlavy: 460cc

Délka: 45,75″

video k Titleist TSR1
Titleist TSR1 je určen pro hráče s pomalejší švihovou rychlostí, kteří hledají odpouštění a toleranci nepřesně trefených ran, vyšší vzlet míče a větší stabilitu úderů napříč úderovou plochou.
Model TSR1 má užší a výšší vzhled proti předchozím modelům. Přináší nejvýznamnější posun CG v kombinaci s novou úderovou plochou Multi-Plateau VFT pro zvýšení rychlosti. To vše v čistém designu, který dodá hráči sebevědomí.
Multi-Plateau Variable Face Thickness Design – úderová plocha má v každém místě různou tloušťku pro zajištění maximální tolerance, rychlosti a stability úderů – téměř konstantní CT po celé úderové ploše.
Vylepšená aerodynamika a tvar – vyšší rychlost znamená delší vzdálenost. Nový tvar pomáhá lepší aerodynamice pro maximální rychlost a přináší příjemnější pohled shora při založení za míč.
Optimalizace rychlosti a stability – CG (těžiště) má klíčový vliv na toleranci i rychlost. TSR1 posouvá CG níže a více vpřed pro vyšší rychlost míče a současně usnadňuje vyšší launch (vzlet míče).
SureFit Adjustibility – nastavitelnost driveru – SureFit umožňuje doladit nastaveni driveru podle potřeb každého hráče pro dosažení maximálního výkonu hole. Bližší popis k nastavení v obrázcích.
Další standardní shafty:

Mitsubishi MMT SpeedMesh 40 shaft – R2 (A-flex/Light, 44g)
Mitsubishi MMT SpeedMesh 40 shaft – Stiff (48g)
Driver lze objednat s následujícím loftem: 

 9°
10°    
12°