Titleist Vokey SM10 Tour Chrome wedge 56°14°, pánská, pravá

4990 

Description

Titleist Vokey SM10 Tour Chrome wedge 56°14°, pánská, pravá

Loft: 56° – Sand wedge – používá se na krátké příhry a k vyhrávání míčku z písku. 
Bounce: 14°
Grind: F – Víceúčelový grind, vhodný pro běžné odpaly, ideální pro hráče, kteří dávají přednost tradiční patce. Na Tour nejhranější grind.
Délka: 35,25“
Shaft: True Temper Dynamic Gold S200 – 130g
Grip: Titleist Standard
Provedení: Tour Chrome
video
Vokey SM10 wedge jsou navrženy tak, aby poskytovaly nižší, pronikavější let s lepším citem a maximálním spinem. Přidáním wedge SM10 do vašeho bagu si otevíráte svět příležitostí pro lepší skórování. Díky ostrému kontaktu, optimálnímu letu, neuvěřitelnému spinu a skvělému výbrusu patky Boba Vokeyho získáte vše, co potřebujete, abyste svou krátkou hru posunuli na vyšší úroveň.
Vylepšený let a pocitS wedgí SM10 získáte nižší, pronikavější let a pevný pocit při impactu. Přesné posunutí těžiště vám poskytne ještě větší kontrolu a stabilitu při každém úderu.
Maximální všestrannostDíky důkladnému testování jsou SM10 extrémně všestranné a správnou wedgi najde opravdu každý golfista v jakékoliv situaci – správný loft, bounce a grind si můžete jednoduše vybrat díky přehledné tabulce ve fotogalerii produktu výše.
Maximální spinKaždá drážka SM10 je vyříznuta až k okraji pro dosažení maximálního spinu. Každá Vokey wedge je 100% testována na nejvyšší kvalitu a výkon a na úderovou plochu je aplikováno lokalizované tepelné zpracování, aby se zdvojnásobila životnost drážek.
SM10 wedge jsou k dispozici v provedení Tour Chrome, Nickel, Jet Black a Raw, můžete si tak vybrat vzhled, který nejlépe padne vašemu oku i vaší hře.