Titleist Vokey SM9 Tour Chrome wedge 58°08°, pánská, pravá

3990 

Popis

Titleist Vokey SM9 Tour Chrome wedge 58°08°, pánská, pravá

Loft: 58° – Lob wedge – používá se na krátké příhry a v bunkeru.
Bounce: 8°
Grind: M – Navržen pro hráče, kteří rádi mění svůj švih otevíráním nebo zavíráním clubface. Ideální pro hráče s plošším švihem.
Délka: 35“
Shaft: True Temper Dynamic Gold S200 – 130g
Grip: Golf Pride Tour Velvet 360 White
Provedení: Tour Chrome (chrom)
video
Každá wedge Titleist Vokey je ukázkou dvou odlišných skutečností: preciznosti inženýrství a umění řemesla. Materiály a struktura wedgí SM9 představují technologicky nejpokročilejší design, vyladěný pro přesný kontakt, nižší let a vyšší spin.
Maximální všestrannost
Váš švih je jedinečný a vyžaduje tak unikátní wedgi. Pro každou ránu, každý lie, každé hřiště existuje grind vhodný pro váš švih. Nalezení správného grindu, který odpovídá vašemu švihu a podmínkám hry, vám poskytne nejlepší interakci s povrchem a výkon odpalu.
Precizní vzdálenost a kontrola trajektorie
Wedge SM9 míří opět o něco výše, posouvá přední těžiště (CG) a zvedá jej ještě dále, podporuje kontrolovanější let míče a pevný kontakt. 
Maximální spin
Drážky wedge SM9 jsou pečlivě konstruovány pomocí patentovaného procesu Spin Milled, pro maximalizaci spinu a odolnosti. Nízké lofty (46°- 54°) jsou navrženy s užšími, hlubšími drážkami, zatímco vyšší lofty (56°- 62°) jsou navrženy s širšími, mělčími drážkami. 
Díky důkladnému testování jsou SM9 extrémně všestranné a správnou wedgi najde opravdu každý golfista v jakékoliv situaci – správný loft, bounce a grind si můžete jednoduše vybrat díky přehledné tabulce ve fotogalerii produktu výše.