Wilson Staff Dynapower Forged set pánských želez 5 – PW, REG, pravé, ocel

19990 

Description

Wilson Staff Dynapower Forged set pánských želez 5 – PW, REG, pravé, ocel

pánský set želez
pravý
set obsahuje železa: 5, 6, 7, 8, 9, PW (bližsí specifikace k jednotlivým holím najdete v galerii)
flex: regular
shaft: KBS Tour LITE 95g
grip: Lamkin Crossline 360
Železa Wilson Dynapower Forged jsou ideální pro zkušené hráče, kteří hledají lepší přesnost, kovaný cit a maximální vzdálenost. Tato distanční železa, vyrobena z kované uhlíkové oceli 8620, byla vylepšena AI pro vyšší výkon hráče a měkký pocit. Optimalizovaná konstrukce Power Hole (pouze u želez 4-7), nízké těžiště (CG) a vysoký moment setrvačnosti (MOI) přináší rychlejší, delší rány s vyššími úhly odpalu a vyšší odpuštění.
Variabilní tloušťka úderové plochyÚderová plocha byla zkonstruována a testována pomocí AI technologického systému společnosti Wilson. Výsledkem je optimalizace vyšší rychlosti míče přes úderovou plochu a zároveň nejvíce tolerantní distanční železo, které kdy Wilson vyrobil.
Nový Power Hole designŘada Dynapower Forged má implementovanou novou konstrukci Power Hole (pouze u želez 4-7), která zajišťuje optimalizovanou flexi úderové plochy při každém jednotlivém úderu.
Design hlavy s vysokým MOI a nízkým CGŽeleza Dynapower Forged se vyznačují konstrukcí hlavy s vysokým MOI pro stabilitu při úderech mimo střed a nízkým těžištěm, které podporuje vyšší launch a strmější dopad.