Titleist T200 III set pánských želez 5 – GW, REG, pravé, ocel

39990 

Description

Titleist T200 III set pánských želez 5 – GW, REG, pravé, ocel

Set obsahuje železa: 5, 6, 7, 8, 9, PW, GW
Ocelový shaft: True Temper AMT Black R300
Flex: Regular
Grip: Titleist Standard 360
video
Pánská železa Titleist T200 jsou vytvořená pro hráče, kteří hledají maximální vzdálenost a odpouštění aniž by museli slevit ze sportovního vzhledu želez.
Železa T200 3. generace s dutým tělem a vícemateriálovou konstrukcí přináší stabilnější rám hlavy hole, aby povýšil pocit a výkon na lepší úroveň. Zdokonalená technologie Max Impact a nová dvojitá kuželová plocha podporuje vyšší rychlost míče a extra odpuštění.
Vylepšený pocitKaždá součást T200 želez přispívá k pevnému pocitu. Přepracované šasi vytváří tužší strukturu a zároveň umožňuje technologii Max Impact, aby těsněji přiléhala k nové kované ploše s dvojitým kuželem. To vede k lepšímu pocitu a výkonu.
Čistý a sebevědomý tvarPřes vše, co se změnilo, tvar T200 inspirovaný Tour zůstává konzistentní. Hráči budou i nadále čerpat sebevědomí z distančního železa, které vypadá čistě a má menší offset, s optimální délkou čepele a tloušťkou horní linie.
Bezproblémová interakce s trávníkemVe spolupráci s profesionály z Tour a odborníky na grind z Vokey Design byli inženýři společnosti Titleist schopni vylepšit Variable Bounce Sole, díky změkčení náběhové hrany prochází hůl snadno trávníkem i po impaktu.
Lepší wolfram pro lepší skóreVyužitím hustého wolframu D18 a procesu leteckého pájení 2000° mohou inženýři společnosti Titleist eliminovat svarové body a posunout CG přesněji pro maximální užitek v každém jednotlivém železe.