Paige Spiranac – sexy golfistka, která boří svět sociálních sítí

Sexy golfistka, která se na internetu proslavila ještě více než Tiger Woods. To je Paige Spiranac. Sice se golfu na profesionální úrovni věnovala jen jeden rok, ale za tu dobu zvládla nasbírat neuvěřitelné množství odběratelů na sociálních sítích a nyní vydělává na svých svůdných příspěvcích, které se většinou týkají právě golfu.

Nejen golfová profesionálka

Miliony odběratelů z celého světa ji na Instagramu sledují nejen pro její golfové umění, ale také pro sexy křivky a ženskost, kterou umí Paige výborně odprezentovat.

Golfistka tělem i duší

Paige pochází z atletické rodiny a odmalička se věnovala sportu. Od malička trénovala gymnastiku a měla ambici dostat se až na olympijské hry. Kvůli zranění a šikanování se ale nakonec rozhodla pro to začít hrát golf.

Díky úspěchům v juniorské golfové lize, získala stipendium na Arizonskou univerzitu, kde v hraní golfu intenzivně pokračovala.

Později se přesunula ještě na univerzitu v San Diegu, na obou školách ale sklízela velké sportovní úspěchy.

Po ukončení univerzitní kariéry se pustila do profesionálního hrání golfu, mezi ty nejlepší světové golfisty se sice dostala jen jednou, v roce 2015, ale to ji vůbec nebrání prezentovat se jako profesionální golfistka na sociálních sítích a tento golfový úspěch využít i v jiných oblastech svého života.

Golf skrze Instagram

I díky sportovním úspěchům se ale Paige podařilo vybudovat účet na Instagramu, kde ji sleduje okolo tří milionů sledujících. To znamená, že se stala nejúspěšnější golfovou influencerkou na světě. Na svém účtu sdílí zejména příspěvky týkající se golfu, ale zabývá se i jinými sporty a tématy, například domácími mazlíčky.

Mnohdy však její příspěvky lákají i na jiné kvality než jen informace o hraní golfu. Paige se úspěšně daří vystavovat své sexy a vysportované tělo v příspěvcích tak, že dozajista zaujmou i toho, koho golf vlastně nebaví. Navíc Paige pravidelně na svém účtu pořádá pro své fanoušky soutěž o to, kdo si s ní bude moci golf zahrát.

Instagram navíc Paige i velmi dobře živí. Za sponzorovaný příspěvek si na této platformě průměrně účtuje přes 300 000 korun, což je více než jakýkoliv jiný golfový influencer.

Nevěnuje se ale jen golfu

Paige se samozřejmě nevěnuje jen golfu. Často se prezentuje také jako kombinace golfistky a modelky a objevila se v mnohých významných sportovních časopisech jako například Golf Digest.

Stala se také ambasadorkou neziskové organizace Cybersmile, která se věnuje zejména prevenci kyberšikany. Vzhledem k tomu, že Paige sama v minulosti zažila šikanu, přijde ji toto téma velmi důležité a chce, aby mu byla věnována větší pozornost.

Reprezentuje také značku Parsons Xtreme Golf na sociálních sítích a v televizních kampaních. Firma vyrábí kvalitní sportovní vybavení, zaměřené zejména na golf. Dohody o spolupráci má ale podepsané i s celou řadou dalších firem, které jsou nějakým způsobem spojené s golfem.

Osobní život

Paige žila celé dětství s rodiči chorvatského původu v horském Coloradu, kde se postupně věnovala gymnastice a navázala golfem. Bohužel kvůli nemoci byla v dětství šikanována, a i proto považuje za nutné lidi, co nejvíce o tomto tématu vzdělávat.

Je single?

Velké množství fanoušků Page také zajímá, jestli není single. Většina z nich by totiž svůdnou golfistku ihned pozvala na rande, kdyby měla příležitost. Tu ale bohužel asi nedostanou, jelikož v roce 2018 se Paige provdala za Stevana Tinoca, profesionálního hráče basketballu.

V současnosti je Paige 27 let a pokračuje ve své hvězdné instagramerské kariéře (@_paige.renee).

Se svým manželem bydlí v americké Arizoně, ale i díky Instagramu hodně cestuje, jak po Spojených státech, tak po světě.

Zdroj fotografií: Instagram Paige.Renee

Přidat komentář