Která golfová hřiště existují v České republice?

V tomto krátkém seznamu jsme vybrali nejznámější golfová hřiště, která jsme v poslední době navštívili a jsou pro nás rozhodně zajímavým resortem pro všechny golfové hráče.

Golfový resort Albatross

Vydejte se do obce Vysoký Újezd na okraji Prahy. Zahrajete si zde na 18ti jamkovém hřišti nejvyššího evropského standardu, které je držitelem ocenění Hřiště roku i Areál roku.

Golf Cihelny

Nádherná příroda v západních Čechách skrývá ve svém středu 18ti jamkové hřiště nejvyšší úrovně. Jeho architektem je jeden z nejlepších golfistů historie Gary Player.

Golf Čeladná

Hřiště, které hostilo PGA European Tour v letech 2009 – 2011 – to je Prosper golf resort Čeladná. Dech vám vyrazí dvě krásná, a hlavně nelehká 18ti jamková hřiště.

Golf Hostivař

Poměrně nový areál, který se nachází v Praze. Můžete využít kompletní golfové průpravy a získat tak herní dovednosti na hřišti veřejné golfové akademie. Trénovat budete na 9ti jamkách.

Golfresort Monachus

Dříve na tomto místě uprostřed lesa stávala osada Mnich, dnes si zde zahrajete golf na rozlehlých paloucích. Společně s 9ti jamkovým hřištěm Nová Bystřice tvoří Golfresort Monachus.

Golf Ostravice

Zahrajte si golf na tomto velkorysém hřišti, které se rozprostírá uprostřed beskydských vrchů. Využijte všech 18 jamek a užijte si spoustu zábavy.

Golfpark Plzeň – Dýšina

I přes fakt, že je hřiště poměrně nové, působí, jak kdyby na svém místě stálo již odjakživa. Budete obdivovat, jak se dá z kusu přírody zanedbané průmyslovou výrobou vytvořit skvělé místo, kde si můžete nejenom zasportovat, ale také i oddechnout.

Golf Ropice Beskydy

Resort, jež byl navrhnut rakouským architektem vám nabízí 18 jamek v krásném kopcovitém prostředí pod masivem Slezských Beskyd. Konají se zde jak mistrovské akce, tak máte možnost zahrát si i rekreační golf.

Ypsilon Golf Resort Liberec

Hřiště, jež sklidilo velice pozitivní reakce ihned po jeho otevření se nachází asi 10 kilometrů od centra Liberce. Nachází se v prostředí jizerskohorských luk a svahů, což vám zajistí horské podnebí a příjemný horský větřík.

Přidat komentář